Description

Çaji i dobësimit Turbo 14+ është përzirje tërsisht bimore dhe natyrale . ▪Dobitë e mundshme:
-Dobëson me shpejtësi,
-Stabilizon tensionin e gjakut(hipertensionin),
-Bën largimin e gazrave nga zorrët,
-Largon rreziku e hemorroideve,
-Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta,
-Ndihmon shumë te ata që vuaj nga kapsllëku,
-Mbron trupin nga pranimi i acideve,
-Largon toksinat që shkatërrojnë fryerjen e stomakut,
-Liron ajrin nga stomaku. 

????PËRDORIMI:
Dy deri tre herë në ditë 15min para buke-
Një lugë e mesme Turbo Slim në një gotë jogurt 100ml, përzihet 2-3min dhe konsumohet. ▪PËRMBAJTJA:
Sinamek, Anason,Trëndafil i egër,Kopra e egër,Hithra,Gjethe Mente,Bishtamith,Gjethe Funde,Kamomil,Rozmarinë,Lulequmshtore. 

▪VËREJTJE:
Nuk preferohet për shtatëzënat, gjidhënëset dhe të sëmurët me kolit.

Cilësia & Çmimi flasin vet...

Shipping:  Ready to ship in 1 Business Day
Shipping Cost:  Free Shipping

Çaji dobësimi CTG TURBO 14+

By teduhet 0 393
6
New
8 months ago
Prishtina, Kosovo

teduhet

Last seen:  7 months ago

Show